Sewing, ironing and cutting technology
[CZ][EN]
Photovoltaic systems
      
Sales of mens suits social
Single-purpose machines

Sdělení o elektronické evidenci tržeb

Od 1. března 2017 jsme povini své tržby evidovat v rámci tzv. elektronické evidenci tržeb, proto věnujte pozornost následujícímu zákonnému sdělení. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

ING DRAK s.r.o

We occupy ourselves with sale of new and used (second-hand) sewing, ironing and cutting technology including securing of service and overhauls of these machines. We are able to deliver machines of those trademarks: JUKI, BROTHER, PFAFF, SINGER, MINERVA, YAMATO, STROBEL, RIMOLDI, DÜRKOPP...

Sewing machnines

To order we manufacture special sewing machines with extended arm (DA 767, DA 867, PFAFF 2545, PFAFF 3590), automatic sling dividing device, laying apparatuses for sewing machines, special alterations of sewing machines such as for example: presser foot feeding for sewing machines, pull off drums, special needle spacing sets, extending of sewing machine arm..... We deliver all spare parts for sewing, ironing and cutting technology. In 2006 we have launched quality certificate ISO 9001.

      

Single-purpose machines

Zabýváme se výrobou i jednoúčelových strojů, jako např. šicí linky na šití kapsových filtrů,balící stoly k zabalení airbagů. zakládací stoly a šablony k šicím automatům. Vyrábíme i speciální stroje řízené PC nebo PLC jednotkami  - svařování horkou jehlou - kde nástroj jezdí ve zvolených bodech v osách X, Y. Rozšířujeme šicí pole na šicích automatech. K šicím automatům upravujem i šicí sady na založení materiálu. (Juki AMS). Realizujeme i filtrační zařízení s pulsnímy ventily sloužící k čistění vzduchu z laserových řezačích strojů.​

​​        

​KSL KL 970 - Šicí linka pro výrobu filtračních kapes

Šicí linka se skládá z odvíjecího zařízení, dobržďování jednotlivých vrstev materiálu, dvanáctijehlové kontinuální prošívací jednotky, lepení vpichových otvorů, dvou overlocků pro šití bočních švů, řezací stanice, dvou overlocků pro šití dna filtrů a za příplatek je možno dodat skládací zařízení s dopravním pásem. Odvíjecí systém až pro 4 role materiálu. Dobržďování pro přesné navedení vrstev materiálu na sebe.

    

Dvanáctijehlová šicí stanice

 •  typ stehu: jednonitný řetízkový steh
 •  počet jehel: až 12
 •  síla jehel NM 140 / NM 160
 •  šíře prošití: 770 mm
 •  délka stehu 40 mm
 •  rychlost šití přibližně 350 stehů/min

Stanice s taveným lepidlem k zafixování švu z jednonitných řetízkových stehů a k utěsnění děr po vpichu jehly

 •  až 12 trysek na dávkování lepidla na horní stranu materiálu
 •  šířka stopy lepidla 8 mm
 •  volně programovatelné přerušení toku lepidla na začátku a na konci kapsy

Stanice šití bočních švů se dvěma overlocky

 •  PEGASUS EX5214 – 03
 •  PEGASUS E52L – 131

Řezací stanice, Šicí stanice dna filtrů se dvěma overlocky

 •  2 x PEGASUS EX5214 - 03

Stohovací zařízení pro skládání kapes

Briketovací lis RUF RB 440

RUF RB 440Nabízíme kompletně zgenerálkovaný a nově nalakovaný briketovací lis RUF RB 440 se záruční lhůtou o délce 6 měsíců. Samotná generální oprava spočívala ve vytvoření kompletně nové elektrické instalace včetně řídící elektroniky spolu s novou briketovací formou a novým hydraulickým vedením.
Další komponenty – motor, čerpadlo a písty jsou po generální opravě. Veškeré opravy a úpravy probíhaly v souladu s plány novějších modelů od společnosti RUF. Briketovací lis RUF RB 440 je schopen dosahovat hodinového výkonu mezi 400kg a 450kg velmi vysokým tlakem stlačovaných briket tvaru kvádru. Příkon lisu odpovídá 30kW, což jej řadí k vyšší třídě briketovacích lisů.

 

Prodej pánských společenských obleků

Prodáváme pánské společenské obleky pro každou příležitost.








 

Fotovoltaické systémy

FotovoltaikaVýroba držáků pro solární panely. Montáž solárních panelů včetně střídačů. Máme zrealizovanou fotovoltaickou elektrárnu 2x 50kW na jižních stranách střech.







 


[CZ][EN]
 
ING DRAK s.r.o. TEL: +420 516 478 410
Malá Strana 221 GSM: +420 777 834 438
679 38 Cetkovice EML: ingdrak@ingdrak.cz

IČ: 25571958
DIČ: CZ25571958