Sewing, ironing and cutting technology
[CZ][EN]
Photovoltaic systems
      
Sales of mens suits social
Single-purpose machines

Profesionální nůžky KAI

Materiály, konstrukce, technologie

Všechny představované ruční nůžky řady N5...vynikají maximálním ergonomickým propracováním rukojeti, vyrobené z měkčeného neoprenu (SoftHandle), která snižuje na minimum zatížení uživatele a zároveň zaručuje příjemný omak a nárazovou stálost.

Výrobce používá pro dlouhodobou životnost a spolehlivost ostří z vysoce legované chrom-vanadiové oceli, zušlechtěné na tvrdost až 56HRC a odolávající značnému mechanickému zatížení. Tradičně broušené ostří pod úhlem 55° rozšiřuje i nabídka varianty s tzv. nožovým ostřím ( KnifeEdge ), kde je horní čelist broušena pod úhlem 35°. Tato konstrukční řešení spolu s vysoce ostrými břity dávají ideální předpoklady pro přesný střih silných, vrstvených, nebo takových materiálů jako jsou samolepicí pásky a fólie, či pogumované textilie, kde nedochází k nežádoucímu třepení ani k přichycení dělených ploch na čepele. Pro lehké a měkké materiály, jako je například kůže, koženka, pěněné hmoty, je určeno provedení s čelistí opatřenou mikrozoubky ( MicroSerration ), zamezující prosmyknutí ploch při střihu.

Sortiment výrobků KAI v neposlední řadě zahrnuje také originální kované krejčovské nůžky vyráběné na vysoké úrovni a za použití nejnovějších technologií, což se projevuje ve vynikajících mechanických vlastnostech. Jádro kovaných čepelí se vyznačuje vysokou tuhostí a houževnatostí, povrchová tvrdost břitů přesahuje 60HRC.

 

                    

 


[CZ][EN]
 
ING DRAK s.r.o. TEL: +420 516 478 410
Malá Strana 221 GSM: +420 777 834 438
679 38 Cetkovice EML: ingdrak@ingdrak.cz

IČ: 25571958
DIČ: CZ25571958